Logo

Příběhy psů z útulků


Akce a soutěže


1) Sraz westíkůhot

westik


Dne 16.6.2007 proběhl na cvičáku ve Zlechově Sraz westíků 2007. Více informací a fotky z akce najdete zde.2) Soutěž o nejzajímavější příběh s Vašimi pejsky


*** Příběhy s Vašimi mazlíčky najdete tady ***


Zažili jste se svým pejskem nějaký zajímavý zážitek? Chcete se o něj s námi podělit? Napište nám! Vyhlašujeme soutěž o nejzajímavější zážitek roku!

westik Zážitky se nemusí týkat pouze westíků, klidně pište i o jiných psech. Příspěvky můžou být různě dlouhé, můžete psát jak veselé, tak smutné zážitky - prostě pište vše, na co si vzpomenete. Vše posílejte na můj mail: kamca.ko@seznam.cz.

Všechny došlé příspěvky budu postupně zveřejňovat v kapitolce Vaši westíci a na konci roku z nich vyberu tři nejzajímavější příběhy a odměním je malým dárkem.

Pokud máte k příběhu i nějakou fotografii či mi namalujete obrázek, pošlete mi, prosím, i tohle, vložila bych to k Vašemu příběhu jako ilustraci. Pokud žádnou vhodnou fotku či obrázek nemáte, vůbec nic se neděje.


Tak do toho, každý z Vás má jistě zážitků s pesanama hromadu, tak popřemýšlejte a pusťte se do psaní. Těším se na Vaše příspěvky!
westik

3) Soutěž o nejkrásnějšího westíka II.

Výherce druhého kola najdete tady.

westik-akce

Webmaster:
Kamila Ševčíková